Renovace laku (nanotechnologií)

Je lak vašeho vozu zašlý?

Chcete Vaše auto připravit k prodeji?

Chcete Vaše auto oživit?

Právě proto jsme tu my! Nejen, že Vaše auto dokonale vyčistíme, ale ještě mu dodáme život!

 

Lak karoserie je vystaven povětrnostním vlivům se změnami teploty v létě od 10°C v noci po cca 55 - 65°C přes den, kdy auto stojí na slunci. Na lak působí kyselé deště, voda s prachem a olejem zvednutá ze silnice koly auta před Vámi, chemikálie obsažené v ptačím trusu i květech rostlin a stromů. "Na jednoho" trochu moc, pokud Vám na vzhledu auta záleží.

 

Ukázka renovace laku

renovace - pred

Před renovací laku

renovace - po

Po renovaci laku

 

ATAM.CZ nabízí speciální řadu produktů, které ochrání vůz proti těmto nepříznivých vlivům.

Lak vašeho auta obrousíme, čímž trvale odstraníme drobné vady a škrábance, které vznikají za běžného provozu - například v mycí lince, od odletujících drobných kamínků na silnici, nebo třeba při neopatrném parkování - a následně jej dokonale vyleštíme.

 

Výhody renovace laku

  • Zvýšíte hodnotu vašeho auta až o několik desítek procent.
  • Účinně ochráníte autolak před vnějšími vlivy.
  • Výrazně prodloužíte životnost laku.
  • Zbavíte lak drobných poškození a škrábanců, které vznikají při běžném provozu.

 

Při renovaci laku používáme špičkové přípravky a přístroje společnosti SONAX,MA*FRA.

 

Ukázka renovace laku

renovace - pred

Před renovací laku

renovace - po

Po renovaci laku

 

Renovace laku karoserie

Po umytí a očištění laku karoserie od nečistot, hmyzu a asfaltu se karoserie vytře do sucha a provede se ošetření venkovních plastů. Po té se matový a zoxidovaný lak brousí úhlovou bruskou s proměnnými otáčkami pomocí tekuté brusné pasty, která se nanáší na brusný kotouč. Postupně se přebrousí celá karoserie, přičemž se použije podle zašlosti laku a hloubky oděrek hrubost brusné pasty. Po přebroušení celé karoserie se vozidlo umyje, vytře do sucha a je připraveno na provedení dlouhodobé ochrany laku (TEFLONEM)


Leštění a ošetření starých laků

Na umytý a vysušený lak karoserie, zbavený nečistot, hmyzu a asfaltu, se v místech, kde je lehce poškrábán nanáší brusná pasta, kterou se drobnější rýhy a škrábance odstraní úplně, větší z části. Přebroušená místa se ošetří a rozleští přípravkem s dlouhodobou ochranou laku (TEFLONEM)

 

Dlouhodobá (čtyřměsíční) ochrana laku teflon

Tato služba se provádí na důkladně umytém a očištěném laku karoserie, po ošetření venkovních plastů. Při nanášení tohoto přípravku, které se provádí pomocí kotouče el. leštičky, jsou plasty chráněny tenkou vrstvou a přípravek neproniká do jejich pórů. Po nanesení přípravku na celý povrch karoserie se nechá přibližně 25 min. působit a potom se el. leštičkou rozleští do vysokého lesku. Na špatně přístupných místech se nanášení i leštění provádí ručně.

 

Co je to nano-technologie?

Nanotechnologie je nový způsob spojování molekul syntetických polymerů, které vytváří dokonalý lesk a dlouhotrvající ochranu povrchu. Nanotechnologie je nejmodernější trend vývoje čistících prostředků. Nano částice generují vyšší přilnavost k ošetřované ploše.

 

nano technologie

Kontaktujte nás

Jméno:

 

E-mail:

 

Zpráva:

 

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření