Podmínky

 


Podmínky využití ATAM Clubcard

 

Každý majitel ATAM Clubcard, který dosáhne obratu 1000kč bez DPH (vztahuje se na využití služeb pneuservis, ruční mytí aut, plnění a čistění klimatizace) během 3 měsíců dostane od nás poukaz na kompletní umytí auta „Program 2". A trvalou slevu 5% na jakoukoliv službu poskytovanou firmou ATAM PNEU s.r.o..


Každý majitel ATAM Clubcard, který dosáhne obratu 2000kč bez DPH (vztahuje se na využití služeb v pneuservisu, ručním mytí aut, plnění a čištění klimatizace) během 3 měsíců dostane od nás poukaz na kompletní umytí auta „Program 3". A trvalou slevu 5% na jakoukoliv službu poskytovanou firmou ATAM PNEU s.r.o..


Každý majitel ATAM Clubcard, který dosáhne obratu 4000kč bez DPH (vztahuje se na využití služeb v pneuservisu, ručním mytí aut, plnění a čištění klimatizace) během 3 měsíců dostane od nás poukaz na kompletní umytí auta „Program 4". A trvalou slevu 10% na jakoukoliv službu poskytovanou firmou ATAM PNEU s.r.o..


Každý majitel ATAM Clubcard, který dosáhne obratu 6000kč bez DPH (vztahuje se na služby využité v autoservise), během 3 měsíců dostane od nás poukaz na kompletní umytí auta „Program 4". Slevu 50% na jakékoliv umytí auta z naší nabídky mycích programů. A trvalou slevu 15% na jakoukoliv službu poskytovanou firmou ATAM PNEU s.r.o..


Každý majitel ATAM Clubcard, který dosáhne obratu 10000kč bez DPH (vztahuje se na služby využité v autoservise), během 3 měsíců dostane od nás poukaz na kompletní umytí auta „Program 4". Slevu 50% na jakékoliv umytí auta z naší nabídky mycích programů. A trvalou slevu 20% na jakoukoliv službu poskytovanou firmou ATAM PNEU s.r.o..

 

 

Období účtováni obratu je vždy od 1.1. do 31.03., 1.04. do 30.06., 1.07. do 30.09., 1.10. - 31.12.

Obraty nelze sčítat s následujících produktu: OE náhradní díly, provozní náplně, nové a použité pneumatíky.

Vyúčtování proběhne vždy první týden následujícího období, následně člen ATAM Clubcard bude o výsledku kontaktován.

Do obratu započteme slevové kupony vystavený jak společnosti ATAM PNEU s.r.o., tak i třetí stranou, která je oprávněna tyto kupony prodávat.

Slevy nejde sčítat a netýká se slevových kuponů.

Kontaktujte nás

Jméno:

 

E-mail:

 

Zpráva:

 

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření